Phone: +48 501 303 255
aneta-uznanska+1200x450

Moja historia

Jest 20.00

Siedzę jeszcze w pracy, w korporacji. Idę po kolejnego batonika z automatu. Myślę o tym co zjem, kiedy wreszcie dotrę do domu. Pewnie z lodówki tak jak leci, bez podgrzewania, bo będę tak padnięta, że nie będzie mi się chciało.
To ja wiele lat temu.

Wtedy miałam nadwagę. Próbowałam się odchudzać, znam efekty jo-jo. Straciłam wiele lat na walce z wagą i bezsilnością.
Teraz wiem, że odchudzanie i praca nad celami zaczyna się w głowie. 

Trzymam wagę od kilkunastu lat. Nawet kiedy 14 lat temu rzuciłam palenie – nie przytyłam. Urodziłam dwójkę dzieci po 35 roku życia. I szybko odzyskałam figurę. Mogę być zajęta i zestresowana – ale waga stoi we właściwym miejscu.
Bo poznałam siebie.

  • Co mnie motywuje?
  • Czego się boję?
  • Jakie są moje wartości i co najbardziej cenię w życiu…

W wieku czterdziestu kilku lat zmieniłam zawód. Przy wsparciu najbliższych osób robię to, co było moją wieloletnią pasją – pomagam innym skutecznie chudnąć i zdrowo się odżywiać.

Pracuję na bazie programu diet coaching, opracowanego przez prekursora tej metody w Polsce i autorkę wielu książek Urszulę Mijakoską. Ukończyłam akredytowany przez Izbę Coachingu program coachingu indywidualnego i grupowego. Ukończyłam zaawansowany kurs dietetyki. Pracuję z osobami indywidualnymi, grupami i dla organizacji. Prowadzę warsztaty. Łączę 20 -letnie doświadczenie w korporacjach z zarządzania i marketingu, z zarządzania projektami, kursami menadżerskimi (Mini MBA), studiami podyplomowymi z terapii przez sztukę z uważnością na wartości, potrzeby i troską o zdrowie.