Phone: +48 501 303 255
aneta-uznanska+1200x450

Moja historia

Kiedyś też się odchudzałam. Brakowało mi wtedy wsparcia. Były tylko niekończące się diety i efekty jo-jo. Przez to moja przemiana materii coraz bardziej zwalniała i coraz trudniej mi było wytrzymać na diecie. Teraz widzę ile rzeczy robiłam nie tak. Jak wiele wysiłku wkładałam w efekty, które wcale nie powalały na kolana. Prawie nic nie jadłam, a tyłam. Potrafiłam wyrecytować tabele kaloryczne, ale co z tego, kiedy trudno mi było wdrożyć tę wiedzę w życie. Zaczęłam się interesować jak głowa wpływa na jedzenie. Co kieruje moimi wyborami. Przecież w innych dziedzinach życia radziłam sobie doskonale. Dlaczego nie mogłam okiełznać swojej figury?!

Teraz wiem, że głowa ma kolosalne znaczenie w odchudzaniu. Najnowsze badania pokazują, że nasz mózg, ba, nawet nasze jelita wpływają na wybory jedzeniowe. A to co jemy, wpływa na to jak myślimy. Zainteresowało mnie to tak bardzo, że stało się moją pasją. A potem także zawodem. Po 20 latach doświadczenia w korporacjach robię to co uważam za bardzo potrzebne. Pomagam osobom chcącym schudnąć. Skutecznie i zdrowo.

Pracuję na bazie programu diet coaching, opracowanego przez prekursora tej metody w Polsce i autorkę wielu książek Urszulę Mijakoską. Ukończyłam akredytowany przez Izbę Coachingu program diet coachingu indywidualnego i grupowego. Ukończyłam zaawansowany kurs dietetyki. Pracuję z osobami indywidualnymi, grupami i dla organizacji. Prowadzę warsztaty.

Zapraszam Cię do rozmowy o wspólnych doświadczeniach w odchudzaniu. Wiele z Twoich problemów było mi bliskich. Od wielu lat trzymam idealną wagę. Niezależnie czy po ciąży, czy po rzuceniu palenia, czy po lockdown.